9 Ekim 2008 Perşembe

welcome to beykent

Okul açıldı. Pazartesi ne olduğunu anlamadığım "açılış kokteyline" gitmedim. Zaten uzun zamandır bunu yapıyorum. Yok kardeşim deneyemem ben öyle herşeyi. Deneye deneye geldik zaten bu hale. Bilmediğim şeyden uzak duruyorum hatrı sayılır bir zamandır. Bilmediğim mekana gitmem, bilmediğim yemeği yemem. Ne olduğunu bilmediğim bu şeye de gitmedim. İlk gün uzaylısı olmak da istemedim. Zaten artık herşeye ikinci seferle başlayacaksın. İlk filmin olmayacak mesela, kariyerine hep ikinci filminle başlayacaksın. Ya da ilk konserin. Okula da ikinci gün başlama kararı aldım. Salı günü okula gitmek için çıktım evden. Bir trafik bir tarafik ahanda bu kadar olur. Ne çalışkan bir milletmişiz, herkes yollarda. Tam dört vesaitle iki bucuk saatte vardım okula. Küfürlerden küfür beğenerek. Yirmi dakika kadar geç kalmıştım. Ama dersin nerde olduğunu biliyordum. Hemen sahneye gittim tüm bölüm orda ve sahnede E. B.
Bu kadına tap-tım! Harika mimikler, arada ettiği küfürlerle şahane bir konuşma... E. B. şimdilik favorimdir.
Okulum ilginç. Bu konuda birşeyler duymuştum. Gerçekten de öyle. Yani şöyledir böyledir diyemedim. Bilemedim henüz. Diyebildiğim şey ise "ilginç" Aklıma bu geliyor.
Bölümle kaynaşmadım henüz. Ama tatlı tipler var... Elemanları seçtim şimdiden. Çok konuşan, dikkat çekmeye çalışan, herşeye bok atan bir klan var karşımda. Onlar da ilginç..
İlginç bir süreç bekliyor beni. Uzuuun bir okul yolu ayrıca.
Şimdilik bölüm hakkında fikir edinmek istemiyorum. Bölümün yapısı bakımından sürekli iç içe olmalıyız. Zamanla oturacaktır taşlar. Bakalım.
ps: dans klübünün başkanı yaptılar beni. Hiç birşey anlamadım. Pazartesi anlatacağım ben sana dedi T.
ps2.: Ç.E.K.'de herşey yolunda. İşin enteresan tarafı; fena halde yolunda. Zamanımın büyük çoğunluğunu orada geçiriyorum. E de benimdir ayrıca. Hooccaa diyor bana. Sonra da kaçıyor. Hastayım kendisine. Ayrıca saçımı kestirmeden önceki son tokamı ona verdim. Artık derslerde saçlarını topluyor veled.

Hiç yorum yok: